Här använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor?

Stm Design AB

Vi finns i Hackefors, en stadsdel i Linköping cirka 10 minuters bilväg utanför centrum. Här har vi samlat företaget inom den egna fastigheten vilket omfattar administration, försäljning, utbildning inklusive lager och maskiner för hela verksamheten.

Tel. 013-13 11 11
Låsbomsgatan 9
589 41 Linköping

Thomas 

Företagsansvarig

Telefon 013-9919130
thomas@stmdesign.se

Barbara 

Försäljning och marknad

Telefon 013-9919132
barbara@stmdesign.se

Jennie 

Administration och Ekonomi

Telefon 013-9919131
jennie@stmdesign.se

Tommy 

Arbetsledare

013-9919133                                                               tommy@stmdesign.se 

    

Fredrik

Arbetsledare

072-7441984                                                               fredrik@stmdesign.se 

Bonna

Vaktmästare

013-131111                                                                 bonna@stmdesign.se  

Stm Design AB | Låsbomsgatan 9 | 589 41 Linköping | 013 - 13 11 11 | stmdesign.se